SELÇUK AK PARTİ ŞAHA KALKIYOR

iki adayla 23 Martta gerçekleşen AK Parti Selçuk ilçe kongresinde delegelerin büyük çoğunluğunun oyunu alarak yeni ilçe başkanı seçilen Büyükşehir ve Selçuk Belediyesi Meclis Üyesi Osman BAŞTERZİ partililerini bir araya getirmeye devam ediyor.

SELÇUK AK PARTİ ŞAHA KALKIYOR

Geçen hafta ilk kez yeni yönetim ve Kadın Kolları başkan ve üyeleriyle bir araya gelen başterzi, dün akşam da partisinin gençlik kolu başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle buluştu.

İlçe başkanlık mazbatasını alır almaz bilgilendirme toplantısında partili üyelere seslenen başterzi; "partimizin ne kadar küskünü ve kırgını varsa, bu çatı altında herkesi toplamak boynumun borcudur" sözlerini yerine getirmek için partililerle bir araya gelmeye devam ediyor.

Sosyal paylaşım sayfasından toplantı bitiminde çekilen fotoğrafı paylaşan başterzi ; "BUGÜN İLÇE YÖNETİM KURULU VE GENÇLİK KOLLARI YÖNETİM KURULU TOPLANTISINI YAPTIK. ALLAH BİRLİĞİMİZİ BERABERLİĞİMİZİ BOZMASIN" ifadelerini kullandı. 

Ayrıca Selçuk Ak Parti Gençlik Kolu Başkanı Refik Yakıt Yaptığı Açıklama da "Çok Verimli Bir Toplantı Oldu. Yeniden Tanıştık Ve Kaynaştık Birlikte Hedefimiz 2023 Partimiz İçin  Daha Çok Çalışmaya Devam Edeceğiz." dedi4 Nisan 2018 Çarşamba 10:24

http://www.sekizeylul.com/haber/selcuk-ak-parti-saha-kalkiyor--9092.html